Sarayın Gözdesi (The Favourite) (2018 – ABD )
5 Şubat 2019
Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında (At Eternity’s Gate) ( 2018 – İsviçre, Birleşik Krallık, Fransa, ABD, İrlanda )
7 Şubat 2019

Asla Gözlerini Kaçırma (Never Look Away) (2018 – Almanya , İtalya )

Özet ve Detaylar

Almanya’nın Oscar adayı seçilen ve Yabancı Dilde En İyi Film dalında Altın Küre adaylığı kazanan “ASLA GÖZLERİNİ KAÇIRMA / NEVER LOOK AWAY”, daha önce “Başkalarının Hayatı” ile Oscar kazanan yönetmen Florian Henckel von Donnersmarck’ın yıllardır beklenen geri dönüşü. 1930’ların Nazi Almanya’sında başlayan ve 30 yıllık bir döneme yayılan epik hikayesi, insanları karanlıktan sanatın gücünün çıkarabileceğini gözler önüne seriyor. Gerçek olaylardan esinlenen filmde, Kurt ve Ellie üniversitede tanışır tanışmaz birbirlerine aşık olurlar. Ellie’nin babası, Profesör Seeband kızının erkek arkadaş seçiminden memnun değildir ve bu illişkinin bitmesi için elinden geleni yapmaya hazırdır. Fakat bilmedikleri şey, Kurt ile Seeband’ın yaşamlarının zaten yıllar önce Profesör’ün işlediği korkunç bir suç nedeniyle bağlantılı olduğudur. Kurt, ne kadar sanatına odaklanmak istese de, Nazi rejimi altında geçen çocukluğunun ve komünizmin gölgesinde kalan gençliğinin yarattığı travmalardan kurtulmak kolay olmayacaktır.

*13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. 15 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar, cinsellik ve şiddet unsurları içerir.

Vizyon Tarihi 8 Şubat 2019
Yapımı 2018 - Almanya , İtalya
Tür Dram - Gerilim - Tarih
Süre 188 Dak.
Yönetmen Florian Henckel von Donnersmarck
Oyuncular Tom Schilling, Paula Beer, Sebastian Koch, Oliver Masucci
Senaryo Florian Henckel von Donnersmarck
Yapımcı Jan Mojto, Quirin Berg, Max Wiedemann, Christiane Henckel von Donnersmarck, Florian Henckel von Donnersmarck
Adderall instructions: recommendations for use, dose and prices - site site site Ativan link link link Modafinil link link link klonopin clonazepam